Напишіть рівняння хімічної реакції взаємодії купрум(ІІ) сульфату з натрій гідроксидом в

молекулярному, повному та скороченому вигляді.

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Александра.

CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2↓ + Na2SO4

Cu^{2+}+ SO4^{2-} + 2Na^{+}+2OH ^{-}= Cu(OH)2 + Na2^{+}SO4^{2-}

Cu^{2+}+ 2OH ^{-}= Cu(OH)2