Плиз! Даю 15 баллів! Скільки грамів залізного купоросу FeSO4*7H2O і води необхідно для приготування

400г розчину з масовоб часткою феруи (ІІ) сульфату 7%? У відповвіді вкажіть масу води у грамах.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Ольга.

w=m(вещества)/m(раствора)

Тогда m(вещества)= w * m(раствора)

          m(FeSO4) = 0,07 * 400 г = 28 г

Отсюда m(H2O) = 400 - 28 = 372 г

P.S. 7% переводим в долю т.е. 0,07

ОТВЕТ: 28 г железного купороса и 372 г воды.