СРОЧНО!!! ПОЖАЛУЙСТА Обчисліть масу(г) розчину кухонної солі з масовою часткою солі 20% та масою

розчиненої речовини в ньому 32г

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Александр.

Так як, масова частка солі чисельно дорівнює масі розчиненої речовини, то можна сказати, що 20%=32 г

Складемо пропорцію, прийнявши весь розчин за 100%

32 г = 20%

х г = 100%

m(р-ну) = (32*100)\20=160 г