Обчислити масу води та об’єм вуглекислого газу, що утвориться в результаті згорання етанолу масою

34г.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслюченко Виктория.

Ответ:

Я давно не решала эти задачи, но возможно вот так :

Объяснение:

n= m/M

n= 34/18= 1,8

m= M × n = 18×1,8= 32,4(m воды)

V= Vm×n= 22,4×18=403,2(обьём СО2)