Обчисліть масу фосфор(V) оксиду , що утворився при спалюванні 12,4 г фосфору.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Дарина.

Объяснение:

Решение:

4Р +10 O2 =2 P2O5

Найдём ню Р= 12,4: 31= 0,4 моль

Ню Р2О5 = 0.2 моль

Масса Р2О5 = 0,2× 142= 28,4г