Обчисліть масу води і кухонної солі, необхідні для приготування розчину масою 340 г з масовою

часткою 0,03.

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Саша.

Объяснение:

m( розчину) = 340г

W(NaCl)=3%=0,03

Обчисли яку масу солі треба взяти:

W(речовини) =m1(речовини)

m2(розчину)

m1(речовини)= W×m1(розчину)

m(NaCl)=0,03×340г=10г

2. Обчисли, яку масу води треба взяти:

m(H2O)=340г-10г=330г