Яка маса спирту утвориться при бродінні 400 грам розчину глюкози в якому масова частка глюкози

22,5% . Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Головченко Екатерина.

Ответ:

46 г

Объяснение:

Спочатку складемо рівняння спиртового бродіння глюкози з утворенням етанолу:

C6H12O6 -> 2CO2 + 2C2H5-OH

Через формулу масової частки речовини, знайду масу глюгюкози в розчині:

W (реч) = m(реч) : m(роз)

m(реч) = 90г

За формулою кількості речовини, знайду n глюкози:

n=m:M= 0,5

За пропорцією, знайду кількість речовини етанолу:

0,5 = х

1 2

Х =1 - n(C2H5OH)

m(C2H5OH) = n*M= 1*46= 46г