Розчин ортофосфатної кислоти було повністю нейтралізовано калій гідроксидом.Укажи масу солі,яка

утвориться в результаті реакції, якщо було використано 392 г кислоти Н3РО4

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Саша.

Ответ:

Масса соли фосфата калия равна 848 г

Объяснение:

 392 г                        Х г

H3PO4 + 3 KOH ⇒ K3PO4 + 3 H2O

98 г/моль               212 г/моль

Составляем пропорцию: 392/98 = Х/212

Х = 392*212/98 = 848 г ⇒

Масса соли фосфата калия равна 848 г