СРОЧНО 40 БАЛЛОВ Який об'єм водню виділиться в результаті взаємодії магнію та хлоридної кислоти

масою 80г​

Ответы на вопрос

Отвечает Страхов Руслан.

Відповідь:

24,55л

Пояснення:

Mg+2HCl=MgCl2+H2

V(H2) = 80*22,4/2*36,5=24,55 л

Якщо правильно записана умова задачі