Яка маса барій гідроксиду витратиться на нейтралізацію 36,5 г хлоридної кислоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Мусій Наталя.

відповідь:

55.5г

пояснення:

2HCl + Ca (OH) 2 = CaCl2 + 2H20

mCaCl2 = mHCl / MHCl ÷ 2 × MCaCl2

mCaCl2 = 36.5 / 36.5 ÷ 2 × 111 = 55.5г