Приготували 74г розчину де масова частка солі становить 20%. Визначних масу солі і води в розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Блинов Иван.

Ответ:

m(солі) = 0.2*74г = 14.8г

m(води) = 74г - 14.8г = 59.2г