Адам тыныс алғанда сағатына 54 г СО2 шығарады. Көмірқышқыл газының көлемі қанша болады?


Ответы на вопрос

Отвечает Гришкова Мария.

Түсіндіру:

m(CO2)=54г

Табу:

V(CO2)-?

Шешім:

M(CO2)=44г/моль

n(CO2)=m/M=54/44=1.227моль

V(CO2)=n*Vm=1.227*22.4=27.4848л

Жауап беріңіз: 27.4848л