Обчислити масову частку глюкози в розчині, який виготовлений з 0,25 моль глюкози і 225 мл води.


Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Юлия.

Ответ:

16,7%

Объяснение:

m(C6H12O6)=n*M=0,25*180=45 г

m(H2O)=V*p=225*1=225 г

m(p-p)=45+225=270 г

w=m(C6H12O6)/m(p-p)=45/270=0,167 (16,7%)