Допишіть схеми реакцій і перетворіть їх на хімічні рівняння: А)B+O²= Б) S+O²= В)PH³+O²= Г) C³H8+O²=

Д) Na²O+H²O= Е)So³+H²O=​

Ответы на вопрос

Отвечает Гущин Роман.

Ответ:

2B + O2 = 2BO

S + O2 = SO2

PH3 + 2O2 = H3PO4

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

Na2O + H2O 2NaOH

SO3 + H2O = H2SO4

Объяснение: