Обчисліть масу магній карбонату, що утвориться в результаті взаємодії 16г магній оксиду з карбон

(4) оксидом

Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Влад.

MgO + CO2 → MgCO3

M (MgO) = 24 + 16 = 40 г/моль

M (CO2) = 12 + 16 × 2 = 44 г/моль

Складемо відповідну пропорцію:

16 / 40 = X / 44

X = 16 × 44 / 40

X = 17,6 г

Відповідь: m (CO2) = 17,6 г.