Яку масу води і солі необхідно взяти для добування 180 г розчину, з масовою часткою солі 3% ?

срочно!!! нужно через дано!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Пынзарь Аня.

Ответ:

m (солі)=5.4 г; m (води)=174.6 г

Объяснение:

m (coлі)=0.03 (3%)×180 г = 5.4 г

m (води)=180 г - 5.4 г = 174.6

Готово!