Масові частки Карбону, Гідрогену, Оксигену в одноосновній кислоті становлять 26,1%, 4,35% та 69,55%

відповідно. Виведіть формулу кислоти, якщо відносна густина її парів за повітрям – 1,586.

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

HCOOH

Объяснение:

w(C)=26,1 %

w(H)=4, 35%

w(O)= 69.55%

D (повiтря)=1,586

-------------------------------

M (CxHyOz) = 29*1,586=46 aom

x=46*0,261/12=1

y=46*0,6955/16=2

z=46*0,0435=2

Відповідь: мурашира кислота