обчисліть масову частку цукру в розчині масою 150 г в якому розчинено речовину масою 60г

СРОЧНО!!!!!! БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ПРОШУ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Осколкова Аня.

Ответ:

60/150= 0.4*100% = 40%