До 220 г 25% розчину цукру досипали ще 25 г цукру. Визначте масову частку розчиненої речовини у

новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Арина.

220 г — 100%

X — 25%

X = 220 × 25 / 100 = 55 г — цукру в «старому» розчині.

m («нового» розчину) = 220 + 25 = 245 г

m (цукру в розчині) = 25 + 55 = 80 г

Отже, визначимо масову частку розчиненої речовини (цукру) в розчині:

245 — 100%

80 — X

X = 80 × 100 / 245 = 32,65%

Відповідь: W (розчиненої речовини) = 32,65%.