мама приготувала розчин для цього використовують 22 г цукру і 198 грамів води визначити масову

частку у відсотках цукру і розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алиса.

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(в-во) + m(Н₂О) = 22 + 198 = 220 г

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (22/220)*100 = 10%