Яку масу води і солі необхідно взяти для приготування 600 г розчину з масовою часткою розчиненої

речовини 5 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Михаил.

Ответ:

Дано:

m(p. солі) = 600 г

ω(солі) = 5% або 0,05

Знайти:

m(H2O)-?

m(солі) - ?

Розв'язок:

m(солі) = 600 г*0,05 = 30 г

m(H2O) = 600 г - 30 г = 570 г

Відповідь: Для  приготування 600 г розчину з масовою часткою

розчиненої речовини 5 % необхідно взяти 30 г солі та 570 г води.

Отвечает Повняк Дима.

W=m(соли)/M(речовини)

m(соли)=w*m=0.05*600=30 г

M воды=600-30=570 г