Під час згорання технічного бензену масою 1г утворився вуглекислий газ масой 2,64.Обчисліть масову

частку домішок у бензені​

Ответы на вопрос

Отвечает Аминев Марат.

Відповідь: 22%

Дано:

m(C6H6 технічного) = 1 г

О2

m(CO2) = 2,64 г

Знайти : W(домішок у C6H6)-?

Розв'язання

  x г                       2,64 г

2C6H6 + 15O2 = 12CO2 +6H2O

2*78= 156 г          12*44=528 г

\frac{x}{156} = \frac{2,64}{528}

m(чистого C6H6) = \frac{156*2,64}{528} = 0,78 г

m(домішок) = 1г - 0,78 г = 0,22 г

Знаємо масу домішок. Щоб дізнатися їх масову частку складемо пропорцію:

1 г = 100%

0,22 г = х%

W(домішок) = \frac{0.22*100}{1} = 22%