Обрахувати відносні молекулярні маси наступних сполук: Ca(OН) 2, Na 2 CO


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Відповідь:

1. Mr (Ca(OH)2) = 40 + (16 + 1) * 2 = 74

2. Mr ( Na2CO) = 23 * 2 + 12 + 16 = 74

Пояснення: