Обчислити масу гідроксиду калію, що витратили на нейтралізацію розчину масою 48г з масовою часткою

етанової кислоти 25%​

Ответы на вопрос

Отвечает Самповский Алексей.

Вообще не точно

Ответ:12

Объяснение:

маса розчину відома. Тому підставляємо в формулу. 25%=0,25 (25%/100%).

W=m(реч.)/m(розчину)

0,25=х/48

х=12г