Обчисліть об'єм 0,6 г водню за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Сиднева Лиза.

n=m/M n=V/Vm

m/M=V/Vm

V=(m×Vm)/M

Vm = 22.4 л/моль

М(H2) = 2 г/моль

V=(0.6×22.4)/2=6.72 л