Напишіть рівняння можливих реакцій. Розставте коефіцієнти. a) Мg + HCI = б) Ca+ H2О = в)

Ba(OH)2 + H3PO4 = г) KOH + SO3 = д)BaO + CO2 = е) Au + HCI =

Ответы на вопрос

Отвечает Дудина Полина.

Ответ:

Mg + HCl = MgCl2 + H2

Ca + H2O = Ca(OH)

Ba(OH)2 + H3PO4 = Ba3(PO4)2 + H2O

SO3 + KOH = K2SO4 + H2O

BaO + Co2 = BaCo3 + O2

AU + HCl = AUCl2 + H2

Объяснение: