Скільки води(в мл.)треба взяти,щоб приготувати розчин масою 150г. з масовою часткою 3 %


Ответы на вопрос

Отвечает Хужина Раушания.

Ответ:

Дано :

m ( розчину ) = 150 г

w (речовинu) = 3 %

Знайти :

m (H2O)-?

Объяснение:

Розв'язання ::

m ( речовини ) = 150г • 3 %÷ 100% = 4,5г

m ( води) = m( розчину ) - m (речовинu)= 150 - 4,5 = 145,5 г

Відповідь : 145 ,5 г .

Переписати відповідь