ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! Обчисліть масову частку розчинної речовини,якщо у 150г розчину міститься

30г цієї речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Богачев Андрей.

Ответ:

20%

Объяснение:

w(речовини) = m(речовини) / m(розчину) * 100% = 30/150 * 100% = 20%