На якій глибині тиск в морі становить 412 кПа?​ Ой ето не Хімія , а фізика


Ответы на вопрос

Отвечает Дударова Николь.

Ответ:

40 метров

Объяснение:

h= \frac{P}{pg}  

P=412kPa=412000Pa

h= \frac{412000Pa}{1030 \frac{kg}{m^{3}}*10 \frac{H}{kg} } =40m