Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині одержаному в результаті змішування 30 г

кам'яної солі та 170 г води

Ответы на вопрос

Отвечает Монахов Илья.

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(в-во) + m(Н₂О) = 30 + 170 = 200 г

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (30/200)*100 = 15%

Отвечает Турганбек Алмат.

Ответ:

Масса раствора равна:

m(p-p) = m(в-во) + m(Н₂О) = 30 + 170 = 200 г

Массовая доля вещества в растворе:

ω = [m(в-во)/m(p-p)] * 100 = (30/200)*100 = 15%