Допоможіть будь ласка ;( Цинк масою 10 грам прореагував з хлоридною кислотою. Який об'єм водню

утворився?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мизенко Мария.

Zn+2HCl = ZnCl2+H2

m(Zn) = 10 г

М(Zn) = 65 г/моль

Vm = 22,4 л/моль

V(H2) = (m(Zn) + Vm)/M(Zn)

V(H2) = (10+22.4)/65 = 0.5 л

Отвечает Чубиев Виталий.

Ответ:

Zn+2HCl=ZnCl2+H2

m(Zn)=10 г

M(Zn)=65 г/моголь

Vm=22.4л/моль

V(H2)=(m(Zn)+Vm)