1)Взаємодія хлоридної кислоти з порошком заліза Fe + HCl = 2) Взаємодія ферум (ІІІ) хлориду з

розчином лугу FeCl3 + KOH = 3) Взаємодія ферум (ІІІ) гідроксиду з розчином хлоридної кислоти Fe(OH)3 + HCl =

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ:

Fe+2HCl= FeCl2+H2

Fecl3+3 Koh= Fe(oh) 3 осадок бурого цвета+ 3NaCl

Fe(oh) 3+3HCl= FeCl3 + 3 H2o