Здійсніть такі хімічні перетворення: ферум(ІІІ) хло- рид - ферум(ІІІ) гідроксид - ферум(ІІІ)

оксид - ферум(ІІІ) нітрат —ферум(ІІІ) ортофосфат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Виктория.

Відповідь:

2Fe + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

2Fe(OH)3 + 3CaO = 3Ca(OH)2 + Fe2O3

Fe2O3 + 6HNO3 = 2Fe(NO3)3 + 3H2O

Fe(NO3)3 + H3PO4 = FePO4 + 3HNO3

Пояснення: