Здійсніть такі хімічні перетворення: ферум(ІІ) хло- рид - ферум(ІІ) гідроксид —» ферум(ІІ) оксид

— ферум(ІІ) нітрат —ферум(ІІ) ортофосфат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Globalavto Globalavto.

Ответ:

FeCl2 + 2KOH = Fe(OH)2 + 2KCl

Fe(OH)2 = FeO + H2O

FeO + 2HNO3 = Fe(NO3)2 + H2O

3Fe(NO3)2 + 2Na3PO4 = Fe3(PO4)2 + 6NaNO3