Напишіть структурні формули сполук за їх назвами: а) 3- метил-2- хлоро-2-гексен; б) 5-

етил-2,2-диметил-3-гептин; в) 4- етил-2.3.3-триметилгексан.. До якого класу органічних сполук вони належать?

Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:

а) СH3 - С(Cl) = С(СН3) - СH2 - СH2 - СH3

б) СН3 - С(СН3)(СН3) - С - = С - СН(СН2-СН3) - СН2 - СН3

в) C - C(CH3) - C(CH3)2 - C(C2H5) - C - C

Объяснение: