Структурна формула алканів: 1)3-етил 4-ізопропіл 2-метилоктан 2)4-ізопропіл 2,5-диметил

4-пропілгептан 3)4-третбутил 3,5-діетил 4-метилоктан Структурна формула алкенів: 1)4-ізопропіл 3-метил 3-октен 2)2,4-диметил 2-гексен 3)2-етил 5-метил 1-гексен

Ответы на вопрос

Отвечает Московкин Иван.

1. H3C-CH(CH3)-CH(C2H5)-CH(CH3-CH-CH3)-CH2-CH2-CH2-CH3

2. H3C-CH(CH3)-CH2-C(C3H7)(H3C-CH-CH3)-CH(CH3)-CH2-CH3

3. H3C-CH2-CH(C2H5)-C(CH3-CH3-CH3-C)(CH3)-CH(C2H5)-CH2-CH2-CH3

4. H3C-CH2-C(CH3)=C(H3C-C-CH3)-CH2-CH2-CH2-CH3

5. H3C-C(CH3)=CH-CH(CH3)-CH2-CH3

6. H2C=C(C2H5)-CH2-CH2-CH(CH3)-CH3