Скласти рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: KCl --> K

--> KO2 --> KOH --> K --> KI --> K[H I2] --> KHSO4 Помогите прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Жусипова Мадина.

2KCl=2K+Cl2

4K+O2=2K2O

K2O+H2O=2KOH

4KOH=4K+O2+2H2O

2K+I2=2KI