15.Визначити об'єм водню (н.у.), який виділиться при взаємодії Алюмінію із хлоридною кислотою

кількістю речовини 2 моль. ит​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Кирилл.

Ответ:

М(HCl) = 36,5г/моль

m(HCl)= 36.5*2=73г

V(H2)= 73*22,4:36,5=44,8