Обчисліть масу купруму кількості речовини 7 моль (2 дії)​


Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Елизавета.

Ответ:

448г

Объяснение:

Кількість речовини n=m/M, m=n×M;

M(Cu)=64 г/моль,

m(Cu)= 7моль×64г/моль=448г

Відповідь:448 г Сu