Установіть послідовність речовин у ланцюжку одержання алюміній сульфату а)al2o3 б)alcl3 в)al(oh)3

г)al

Ответы на вопрос

Отвечает Буркитбаев Азамат.

Ответ:

а) Al+O2 =Al2O3

б) Al2O3+Cl=AlCl3 +H2O

в) AlCl3 +NaOH =Al(OH) 3+NaCl

г) Al(OH)3=Al+3OH

Объяснение: