ОЧЕНЬ СРОЧНО! Складіть рівняння реакцій, які відображали б такі перетворення:Al (t)= AICI3 (t) =

Al(OH)3(t) = Al203(t) = NaAl02​

Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2↑

AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3↓ + 3NaCl

2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

Al2O3 + 2NaOH = 2NaAlO2 + H2O (при сплавлении)