Обчисліть масу глокози, що мiстить стільки само молекул, скільки їх е етені об'ємом 4,48л (н.у.).


Ответы на вопрос

Отвечает Еськов Павел.
1. ω₁= m₁ сахарози/ m₁ розчину
0.02= m₁ сахарози/ 150 г
m₁ сахарози= 0.02*150= 3 г
2. ω₂= m₁ сахарози + m доданої сахарози/ m₁ розчину+m доданої сахарози
ω₂= 3+25/ 150+25= 28 / 175 = 0.16 або 16%