1. Записати рівняння хімічних реакцій (та урівняти), що відповідають такій схемі (ланцюжку) : P -

- - - P2O5 - - - - H3PO4 - - - - Mg3(PO4) 2

Ответы на вопрос

Отвечает Царёва Валерия.

4P+5O2=2P2O5

P2O5+3H2O=2H3PO4

2H3PO4+3Mg(OH)2=Mg3(PO4)2+6H2O

Поставьте пожалуйста оценку 5, старался, благодарю