Обчисліть відносну густину за повітрям деякого газу, який має відносну густину за метаном 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Правдухина Катя.

Позначимо газ за G.

D(G)(CH4)= 4 ==> M(G)= 4*16 = 64 г/моль

D(G)(пов)= 64/29 = 2.2