Б 3. Установіть генетичний ланцюжок зовування кальцій хлориду А калій карбонатБ вуглець В карбон

IV оксид Г кальцій карбонат​

Ответы на вопрос

Отвечает Задворных Лара.

Відповідь: БВАГ

1) C + O2 = CO2

2)CO2 + K2O = K2CO3

3) K2CO3 + Ca(OH)2 = CaCO3 + 2KOH

4)CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2O + CO2