Як вплине на зміщення хімічної рівноваги збільшення тиску, зменшення температури і збільшення

концентрації вихідних речовин у реакції? 2SO3 ↔ 2SO2 + O2 – QЯк вплине на зміщення хімічної рівноваги збільшення тиску, зменшення температури і збільшення концентрації вихідних речовин у реакції? CH4 + 2O2 ↔ CO2 + 2H2O + QЯк вплине на зміщення хімічної рівноваги збільшення тиску, зменшення температури і збільшення концентрації вихідних речовин у реакції? 4NH3 + 5O2 ↔ 4NO + 6H2O + Q

Ответы на вопрос

Отвечает Устюжанин Влад.

Ответ:

CO2 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O

2KOH + 2NO2 = KNO3 + KNO2 + H2O

SiO2 + H2O = H2SiO3

P2O5 + 3MgO = Mg3(PO4)2

SO3 + H2O = H2SO4

Fe + 2HCl = FeCl2 + H2

CaO + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + H2O

MgO + N2O5 = Mg(NO3)2

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

2NO2 + H2O = HNO3 + HNO2

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

Cl2O7 + H2O = 2HClO4

Объяснение: