Визначте число молекул вуглекислого газу, що містяться за нормальних умов в 11,2 л цього газу.

Помогите пожалуйста срооочно через 10 минут нада здать

Ответы на вопрос

Отвечает Жорникова Анна.

Ответ:

0,5

Объяснение:

n= V/Vm

n=11,2/22,4 = 0,5