Який об'єм води необхідно випарувати з розчину масою 600 г і масовою часткою сахарози 20%, щоб

утворився розчин з масовою часткою 30%?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Зируза.

Ответ:

200г

Объяснение:

20÷100=0,2 (масова частка1)

0,2×600=180 (розчинена речовина)

30÷100=0,3 (масова частка2)

180÷0,3=400г (маса речовини при масовій частці2)

600-400=200г (маса води, яку треба випари,и щоб отримати потрібну масу)