Обчислити молекулярну масу речовини та визначити масову частку кожного елемента у складній речовині

Mr(FeCl3,P2O5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Мr(FeCl3)=55.8+35.5х3 = 106,5+55,8=162,3

Mr(P205)=(31х2)+(16х5)=62+80=142

Объяснение: