Скільки атомів уміщується в 17 г хрому?


Ответы на вопрос

Отвечает Алибаева Еркежан.

Ответ:

1,97×10^23 атомов

Объяснение:

Запишемо формули для розрахунку кількості речовини через маси та через кількість атомів:

n=m/M;

n=N/Na

Оскільки ліві частини кожного рівння однакові, тож і праві можемо прирівняти:

m/M=N/Na, звідси N=(m×Na)/M

M(Cr)=52 г/моль

Підставимо:

N(Cr)=(17×6,02×10^23)/52=1, 97×10^23 атомов